Skip to contentSkip to left sidebar Skip to footer

Tovább szépítjük falunkat!

2021-ben is fontos számunkra, hogy településünket tovább szépítsük. Az előző évekhez hasonlóan virágosítjuk a közterületeinket de az idei év során a lakosságot is szeretnénk bevonni ebbe a programba, ezért úgy gondoltuk Az Informált Társadalomért Alapítvánnyal karöltve, hogy egy kis kertészeti tanácsadással és virágokkal próbálunk hozzájárulni a porták csinosításához.

„Az élő értékek, értékes élet” című pályázat segítséget nyújtott terveink megvalósításához, a virágok megvásárlásával. Köszönjük továbbá Szabó János kertészmérnöknek a hasznos információkat. A lakosságnak pedig köszönjük az érdeklődését, reméljük sok örömet találnak a virágok ápolásában. Településünk pedig ezáltal is szebbé, élhetőbbé válik.

„Az öröm virág a télben, fény a sötétségben, a lélek békéje, amit senki el nem vehet.” Bánk József

0 hozzászólás

Még nincs egyetlen hozzászólás sem

Hozzászólás

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük